Home » Služby

Služby

Zajišťujeme pestrou paletu služeb od přípravy projektu přes realizaci až po servis. Zakládáme si především na serióznosti, spolehlivosti a zkušenostech. Naší snahou je průběžné rozšiřování portofolia nabízených služeb tak, abychom vyšli našim zákazníkům co nejvíce vstříc.

Návrh řešení

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného klimatizačního zařízení tak, aby jste se cítili opravdu dobře. Vždyť už při teplotě 29oC klesá Vaše pozornost o 40%. Vytvořte svým spolupracovníkům příjemné pracovní prostředí, a zvýšíte tím také produktivitu, neboť kdo se dobře cítí, také dobře pracuje.

Projekce

Architekti a investoři, nabízíme Vám zcela mimořádný servis. Používání inovačních technologií umožňuje našemu školenému personálu postarat se o Vaše vysněné klima v jakémkoliv objektu. Nejnovějšími metodami projektujeme klimatizační systémy pro soukromé, firemní nebo průmyslové prostory jak v novostavbách, tak při instalaci do již hotových objektů.

Realizace

Naše zakázky realizujeme v týmu zkušených profesionálů rychle a kvalitně. Přesvědčit se můžete v seznamu referencí, které obsahují výběr některých našich spokojených klientů. Připojte se k nim i Vy!

Revize

Pro spolehlivé, dlouhodobé a bezpečné fungování Vašeho zařízení je zcela nezbytné dělat nejen pravidelný servis, ale také jeho revizi. Nás vyškolený personál Vám provede pravidelnou revizi elektrického zařízení dle ČSN 33 15 00 a zároveň revizi úniku chladiva dle ČSN EN 378 ve stanovených lhůtách, které jsou pro zařízení s náplní chladiva již od 3 kg ze zákona povinné min. jednou ročně.

MULTI KLIMA je Váš kompetentní partner v oblasti klimatizačních systémů od jednotlivých prostorů až po celé budovy.

Školení

Součástí dodávky technologie je kompletní zaškolení personálu, včetně poradenství a péče během celé životnosti zařízení. Společnost MULTI KLIMA to vše garantuje uzavřením servisní smlouvy.

Servis

Součástí dodávky technologie je kompletní zaškolení personálu, včetně poradenství a péče během celé životnosti zařízení. Společnost MULTI KLIMA to vše garantuje uzavřením servisní smlouvy.